První vína ročníku 2018 aktuálně v nabídce

Vážení přátelé, od dnešního dne najdete v naší nabídce zajímavou novinku

Müller Thurgau + Svatovavřinecké rosé = první bíléprvní růžové z ročníku 2018, která se vyznačují překrásně svěžím aroma, obě v suchém provedení s obsahem alkoholu jen okolo 11% nalahvována do průhledných bordó lahví se šroubovým uzávěrem.
Nová vína se tak svou adjustáží zařadily do naší řady DEN, i když jim pracovně říkáme Hodinovky (rozumějte tak, že vypijete dříve než uplyne hodina)
To vše se super cenovkou 120,-/ks = slovy sto dvacet za láhev

Obě vína se nám díky příznivému ročníku a dřívějšímu sběru podařilo připravit již nyní.
Vždy si dáváme záležet, aby v naší nabídce byla jen vína, která jsou již hotová a splňují naše představy o kvalitě lahvových vín, ale to už o nás víte.

 

Dovolte mi ještě malou poznámku:
Letos se roztrhl u většiny vinařů pytel s nedoškolenými mladými víny, nebo jste ještě nezaznamenali „velkolepé produkce Pet-Nat produktů“, které je skoro nemožné otevřít bez ztráty více než poloviny obsahu láhve a o samotném víně nebo vinaři nemají ve většině případů žádnou vypovídající hodnotu a každá láhev je „natolik originál“ že vlastně ani nevíte co budete pít? – Chcete se vyhnout této zvláštní vlně, která se náhle objevila v počtu ještě snad větším než je vinařů na Moravě? (další stále rostoucí vlna oranžových vín a vín vyráběných v KVEVRI nádobách jistě příjde už brzy).

U nás nic takového nenajdete – Děláme jen taková vína o kterých jsme přesvědčeni že dávají a mají u nás smysl.

S našimi prvními víny to není jinak a tak neváhejte s jejich ochutnáním. Velikost šarže není bohužel neomezená.

//Nemáme nic proti skvěle vytvořeným Pet-Nat vínům (taky oranžovým vínům, nebo vínům z Kvevri), ale ty která jsou opravdu dobře udělána a těch kteří je umí skvěle udělat je u nás velice velice málo.