Dobré víno ve špatné době

Vážení kamarádi a přátelé,
mrzí nás, že se neozýváme v trochu příjemnějším čase s ohledem na situaci, která všude okolo nás panuje. Je nám líto, že se s Vámi nemůžeme potkat osobně a že si nemůžete vychutnat naše vína ani u našich partnerů z řad vinoték, enoték, winebarů, restaurací apod., kteří musí mít zavřeno.

Každoročně v tuto dobu uvádíme na trh nová vína. Letos tomu u nás není jinak. Nově v naší aktuální nabídce  najdete oblíbená vína jako Muškát moravský, nebo Tramín červený z nového ročníku 2019 anebo úžasný Pinot Noir z ročníku 2018, který více jak 12. měsíců ležel v dubovém sudu. Kromě těchto nových vín samozřejmě najdete v nabídce i stálice z dřívější nabídky, které si mezi vámi našly své příznivce.

Pokud si chcete zpříjemnit současnou situaci, nebo zkrátit čekání, než bude možné opět vyrazit ven na vinné akce jako třeba otevřené sklepy atd. vyberte si z naší nabídky nějaká vína a objednávky od 2 a více kartonů (12 lahví) Vám zašleme bez poštovného kamkoliv po celé České republice, objednávky pro Znojmo a okolí Vám rádi přivezeme až před dveře.

Určitě ne nadarmo se při přiťuknutí sklenky s vínem říká „na zdraví“.

Přejeme Vám tedy všem hodně zdraví s velkou sklenicí optimismu a přesvědčením, že zase bude lépe.

Tonda a Jirka

IMG11