Dobré víno ve špatné době

By | Aktuality

Vážení kamarádi a přátelé,
mrzí nás, že se neozýváme v trochu příjemnějším čase s ohledem na situaci, která všude okolo nás panuje. Je nám líto, že se s Vámi nemůžeme potkat osobně a že si nemůžete vychutnat naše vína ani u našich partnerů z řad vinoték, enoték, winebarů, restaurací apod., kteří musí mít zavřeno.

Každoročně v tuto dobu uvádíme na trh nová vína. Letos tomu u nás není jinak. Nově v naší aktuální nabídce  najdete oblíbená vína jako Muškát moravský, nebo Tramín červený z nového ročníku 2019 anebo úžasný Pinot Noir z ročníku 2018, který více jak 12. měsíců ležel v dubovém sudu. Kromě těchto nových vín samozřejmě najdete v nabídce i stálice z dřívější nabídky, které si mezi vámi našly své příznivce.

Pokud si chcete zpříjemnit současnou situaci, nebo zkrátit čekání, než bude možné opět vyrazit ven na vinné akce jako třeba otevřené sklepy atd. vyberte si z naší nabídky nějaká vína a objednávky od 2 a více kartonů (12 lahví) Vám zašleme bez poštovného kamkoliv po celé České republice, objednávky pro Znojmo a okolí Vám rádi přivezeme až před dveře.

Určitě ne nadarmo se při přiťuknutí sklenky s vínem říká „na zdraví“.

Přejeme Vám tedy všem hodně zdraví s velkou sklenicí optimismu a přesvědčením, že zase bude lépe.

Tonda a Jirka

IMG11

V nabídce nová vína ročníku 2018

By | Aktuality

Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský a oblíbený Muškát moravský.
To jsou novinky v naší nabídce. Nová vína ročníku 2018 z naší oblíbené řady DEN pod šroubovým uzávěrem jsou už připravena na cestu do světa. Letošní vína jsme stejně jako loni a předloni pojali ve stejném provedení – tak jak nám i Vám chutnají nejvíce  – lehká, svěží a nekomplikovaná, ale přesto velice příjemná a chuťově čistá vína na každodenní pití.

A abychom Vám ještě více zpřístupnili víno pro jakýkoliv DEN, rozhodli jsme se, že až do konce dubna Vám všechny objednávky od 2 kartonů (12ks) zašleme kamkoliv po republice bez poštovného – jen za cenu vína.

Už máte zásoby pro nadcházející jaro?

4A55E02F-6FCF-4BD1-BF0A-075201634D44 DC54C82F-2E32-4ED4-B271-635203771BDD

Vzhůru na hrad Špilberk

By | Aktuality

Přátelé, kamaradi. 1.12.2018 se v Brně na hradě Špilberk koná tradiční festival „Víno z blízka„.
V letošním roce akce nabízí celkem 13 vinařství ze všech vinařských podoblastí a jsme rádi, že naše malé vinařství je jedním ze tří vinařství reprezentujících Znojemskou podoblast.
Budeme rádi, pokud se festivalu zúčastníte a zastavíte se za námi do krásného prostředí hradu Špilberk na ochutnání něčeho z naší nabídky.

https://www.vinozblizka.cz/VzB/files/63/637ea916-d985-4ee8-9098-f18d6247de32_645_377.png

Veškeré podrobnosti k festivalu naleznete na stránkách: www.vinozblizka.cz/Aktuality.aspx