Ochutnávkové kartony se soutěží

By | Aktuality

Přátelé, kamarádi, zákaznici, fanoušci a všichni milovníci dobrých vín,
většina z Vás se jistě těšila na Otevřené sklepy ve Chvalovicích. Situace nám neumožňuje uspořádat pro Vás akci v obvyklém rozsahu a velikosti.

Rozhodli jsme se tedy, že pokud nemůžete vy k nám, může k Vám alespoň naše víno.
Připravili jsme pro vás jedinečný set 12 lahví, díky kterému můžete přechutnat celou naši nabídku za příjemnou cenu 1.800,- i s dopravou kamkoliv po celé České republice.
Objednávat můžete emailem, telefonem, kontaktním formulářem, nebo i poštovním holubem.

A navíc si při tom můžete zasoutěžit o unikátní kolekci od dvě stě moravských vinařství zapojených do iniciativy #tosivypijeme

V ochutnávkovém setu najdete:

z řady Den:

Veltlínské zelené 2019
Ryzlink vlašský 2018
Ryzlink rýnský 2018
Muškát moravský 2019

z řady Víkend

Sauvignon 2018
Tramín červený 2019
Chardonnay sur-lie 2018
Chardonnay bar. 2017
Veltlínské zelené 2018

a z řady Svátek

Rulandské šedé 2018
Pinot Noir 2018
Chardonnay 2018

Pro nadcházející grilovačky jedinečná příležitost udělat si vlastní degustaci, kde si určitě z uvedených lahví najdete to své oblíbené víno.

Navíc každý karton je opatřen soutěžním kódem, díky kterému můžete soutěžit o hlavní cenu, kterou je 200 lahví unikátních vín, nebo každý měsíc o 30 vín.
Více informací o soutěži najdete na webu: https://tosivypijeme.cz/

Na zdraví Jirka a Tonda

Dobré víno ve špatné době

By | Aktuality

Vážení kamarádi a přátelé,
mrzí nás, že se neozýváme v trochu příjemnějším čase s ohledem na situaci, která všude okolo nás panuje. Je nám líto, že se s Vámi nemůžeme potkat osobně a že si nemůžete vychutnat naše vína ani u našich partnerů z řad vinoték, enoték, winebarů, restaurací apod., kteří musí mít zavřeno.

Každoročně v tuto dobu uvádíme na trh nová vína. Letos tomu u nás není jinak. Nově v naší aktuální nabídce  najdete oblíbená vína jako Muškát moravský, nebo Tramín červený z nového ročníku 2019 anebo úžasný Pinot Noir z ročníku 2018, který více jak 12. měsíců ležel v dubovém sudu. Kromě těchto nových vín samozřejmě najdete v nabídce i stálice z dřívější nabídky, které si mezi vámi našly své příznivce.

Pokud si chcete zpříjemnit současnou situaci, nebo zkrátit čekání, než bude možné opět vyrazit ven na vinné akce jako třeba otevřené sklepy atd. vyberte si z naší nabídky nějaká vína a objednávky od 2 a více kartonů (12 lahví) Vám zašleme bez poštovného kamkoliv po celé České republice, objednávky pro Znojmo a okolí Vám rádi přivezeme až před dveře.

Určitě ne nadarmo se při přiťuknutí sklenky s vínem říká „na zdraví“.

Přejeme Vám tedy všem hodně zdraví s velkou sklenicí optimismu a přesvědčením, že zase bude lépe.

Tonda a Jirka

IMG11

V nabídce nová vína ročníku 2018

By | Aktuality

Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský a oblíbený Muškát moravský.
To jsou novinky v naší nabídce. Nová vína ročníku 2018 z naší oblíbené řady DEN pod šroubovým uzávěrem jsou už připravena na cestu do světa. Letošní vína jsme stejně jako loni a předloni pojali ve stejném provedení – tak jak nám i Vám chutnají nejvíce  – lehká, svěží a nekomplikovaná, ale přesto velice příjemná a chuťově čistá vína na každodenní pití.

A abychom Vám ještě více zpřístupnili víno pro jakýkoliv DEN, rozhodli jsme se, že až do konce dubna Vám všechny objednávky od 2 kartonů (12ks) zašleme kamkoliv po republice bez poštovného – jen za cenu vína.

Už máte zásoby pro nadcházející jaro?

4A55E02F-6FCF-4BD1-BF0A-075201634D44 DC54C82F-2E32-4ED4-B271-635203771BDD